Angielski w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka to kurs leksykalno-gramatyczny z ilustracjami dla rozpoczynających naukę języka angielskiego i osób, które chcą utrwalić podstawy.
Poznaj 1000 niezbędnych słów do codziennej komunikacji w języku angielskim i zapamiętaj znaczenie pojęć dzięki kolorowym ilustracjom w tematycznie podzielonych słowniczkach.
Opanuj podstawowe zwroty konwersacyjne, które poznasz dzięki rozmówkom, ucz się ich wykorzystania w praktyce i utrwalaj gramatykę wyjaśnioną na przykładach. Skorzystaj ze wskazówek w rozdziale poświęconym fonetyce i ćwicz poprawną wymowę. Na bieżąco sprawdzaj swoje umiejętności, rozwiązując ćwiczenia obrazkowe i porównując odpowiedzi z dołączonym kluczem.
Z kursem nauczysz się podstaw języka angielskiego i lepiej poznasz kulturę anglosaską.
Angielski w obrazkach. Słówka, rozmówki, gramatyka to:
1000 słów z ilustracjami do codziennej komunikacji
rozmówki z wykorzystaniem najpopularniejszych zwrotów
gramatyka objaśniona licznymi przykładami
wskazówki do poprawnej wymowy
ćwiczenia z gotowym kluczem odpowiedzi
dodatkowa wiedza o kulturze i tradycji anglosaskiej
Marka
Symbol
9788367212687
Autor
Marcin Frankiewicz
Wydawnictwo
Edgard
Ilość stron
200
Format
235x165 mm
Oprawa
broszurowa
Data premiery
2022-01-18
Napisz swoją opinię
Zapytaj o produkt