LEGO STAR WARS 75401 INTERCEPTOR JEDI AHSOKI, zestaw klocków dla dzieci +8
Dzięki zestawowi Interceptor™ Jedi Ahsoki (75401) dzieci w wieku od ośmiu lat mogą wymyślać własne ekscytujące przygody rodem z serialu Gwiezdne Wojny: Wojny klonów. Ten zbudowany z klocków statek Jedi to fajny pomysł na prezent LEGO® Star Wars™. Ma otwierany kokpit, regulowane skrzydła ustawiane w trybie ataku i lotu oraz dwa sprężynowe działka. Zestaw zawiera dwie minifigurki LEGO Star Wars – Ahsokę Tano i Anakina Skywalkera z mieczami świetlnymi – a także figurkę droida LEGO R7-A7 do odgrywania ról. Ahsokę można umieścić w kokpicie Interceptora Jedi, a na pokładzie jest miejsce na R7-A7 i skrytka na jej miecze świetlne.
Poszerz kreatywne doświadczenia dzieci dzięki aplikacji LEGO Builder, w której mogą powiększać i obracać cyfrową wersję 3D statku kosmicznego z Gwiezdnych Wojen.
Ten zestaw z Gwiezdnych Wojen doskonale nadaje się do samodzielnej zabawy, a postacie i modele można łączyć z innymi zestawami z serii LEGO Star Wars (sprzedawanymi osobno).